МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ВОЛОНТЕРІВ УКРАЇНИ В ПЕРЕЯСЛАВІ

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ВОЛОНТЕРІВ УКРАЇНИ В ПЕРЕЯСЛАВІ

Дата: 1 квітня 2023 рік.

Час:

10:00-12:00 волонтерське спілкування

12:00-19:00 Форум

Місце проведення: місто Переяслав, Університет Григорія Сковороди в Переяславі (є укриття).

Кількість місць: обмежена. Обов’язкова наявність посвідчення особи або оригінал або дія.

Вхід виключно по реєстрації: зареєструватися

Оргкомітет: ГО «Міжнародна асоціація волонтерів, переселенців та біженців України», ГО «Український центр міжнародного партнерства», ГО «Переяслав», БО «БФ «Дабл Ю Бі Сі Керз Юкрейн», БО «Благодійний фонд «Гард», Переяславська міська рада, Університет Григорія Сковороди в Переяславі.

Головна мета форуму:

ефективне налагодження комунікацій та взаємодії між владою, благодійними організаціями, волонтерами, внутрішньо переміщених осіб, біженців та міжнародних організацій; вирішення нагальних потреб.

Про що говоритимемо*:

Діалог та взаємодія влади,  волонтерів, внутрішньо переміщених осіб та біженців України. Всебічна підтримка ВПО та біженців. Податкова звітність волонтерів. Виїзд волонтерів за кордон у справах гуманітарних місій. Захист прав волонтерів. Школа волонтерства. Написання грантів. Відкриття волонтерських хабів. Відбудова та будівництво житла. Релокація бізнесу в місто Переяслав.

Вітається ініціатива та пропозиції проведення окремих панелей та дискусій,

які будуть корисні спільноті в рамках Форуму.

*в програмі можуть бути зміни.

Запрошуємо:

керівників благодійних та громадських організацій, волонтерів, активістів ВПО та біженців, представників міжнародних організацій, військово-цивільних адміністрацій, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства інфраструктури України, Народних депутатів України, Уповноваженого з питань внутрішньо переміщених осіб, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Державного центру зайнятості України,  Державної податкової служби України, Національної соціальної сервісної служби України та та представників будівельної сфери.

Акредитація ЗМІ:

            Інна Костюк, +380501489047, press@associationvolunteersukraine.com

Оргкомітет:

Олександр Штанько, +380637885258

Прокрутити вгору