Міжнародна волонтерська музична премія «Прем’єра року»

Міжнародна волонтерська музична премія «Прем’єра року» – Ми пишемо музичну історію країни

Волонтери, військові, внутрішньо переміщені особи, біженці та експерти оберуть за власною версією найкращі музичні прем’єри 2022 року!

               Щорічно українські виконавці пишуть багато нових музичних творів та презентують їх на всіх доступних платформах. Ми вирішили запровадити власну музичну премію «Прем’єра року», яка спрямована на розвиток і підтримку авторів та музичної культури України. Формат Премії дозволяє українським виконавцям взяти участь у рейтингу та отримати оцінку своєї роботи від меломанів та експертів. Вперше в Україні серед журі меломани (волонтери, внутрішньо переміщені особи, біженці та військові), українські та міжнародні експерти. Окрім вітчизняних музичних прем’єр, українці оберуть ТОП-5 світових прем’єр, а вітчизняні прем’єри отримають визнання серед представників міжнародних експертів. До участі у голосуванні допускаються саме музичні прем’єри, а також будуть спеціальні номінації для виконавців, авторів та менеджменту артистів.

               На Церемонії нагородження Премії «Прем’єра року» на одній сцені об’єднаються зірки музичного олімпу, дебютанти та гості зі справжніми хітами зими, весни, літа, осені, які увійдуть в історію, як кращі хіти 2022 року. Також виконавці будуть дивувати прем’єрами нових пісень, які ще не звучали на телебаченні і радіохвилях, не виконувалися на концертах, тому глядачі матимуть унікальну можливість до виходу офіційних релізів першими познайомитися з ексклюзивною презентацією нових пісень – майбутніх хітів. Церемонія нагородження стане найяскравішою музичною подією у світі вітчизняного шоу-бізнесу 2023 року, а також послужить стимулом до написання нових потенційних супер хітів, що мають всі шанси зайняти найвищі позиції в хіт-парадах і нашій Премії.

Завдяки телевізійній трансляції Премію можна подивитися у будь-якому куточку планети. В рамках Премії Оргкомітет проводитиме волонтерський публічний збір коштів на підтримку України!!!

Період проекту: червень 2023 – прийом заявок, липень 2023 – голосування, серпень 2023 – нагородження.

Подати заявку на участь можна за посиланням: https://forms.gle/NVpaa9ZeJh9W1hBd7

Важливо: до участі не допускаються музичні прем’єри виконавців, які підтримують країну агресора!

Scroll to Top