«Реєстр волонтерів України «Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України»

Міжнародна асоціація волонтерів, переселенців та біженців України створює власний “Реєстр волонтерів України “Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України”. Подати заяву для включення до РЕЄСТРУ ВОЛОНТЕРІВ можна заповнивши анкету:

Після перевірки Вашої заяви, потрібно буде надати копії ваших документів (паспорт, код, наявні звіти, фото та відео, які підтверджують волонтерську діяльність), після чого інформацію про Вас буде включено до “РЕЄСТРУ ВОЛОНТЕРІВ УКРАЇНИ “Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України”.

“Реєстр волонтерів України “Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України” буде оприлюднений на сайті Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України у вересні цього року та постійно оновлюватиметься.

Додатково інформуємо, що ГО “Міжнародна асоціація волонтерів, переселенців та біженців України” працює над створенням кількох цифрових ресурсів (сайтів та мобільного застосунку) для об’єднання зусиль волонтерської спільноти, внутрішньо переміщених осіб та біженців.

Тримаємо волонтерський фронт та впевнено крокуємо разом до перемоги 💙💛

Прокрутити вгору